• 5 Lt. Şamandıralı Plastik Suluk  ( 10 ADET )
5 Lt. Şamandıralı Plastik Suluk ( 10 ADET )
Ürün Kodu : BRL012
339.90 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
Saat 15:00 ' a Kadar Gelen Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir .
-
+

DİKKAT! 10 ADET FİYATIDIR .


Ağırlık : 1.50 Kg.

Hammadde : Orjinal Plastik Hammadde 

Su Kapasitesi : 5 Litre  

Hayvan Sağlığına Uygun Üretilmiştir . 

Küçükbaş Ve Buzağılar İçin En Çok Tercih Edilen Ürünümüzdür .Toplu Alımlar İçin Firma Yetkilimiz İle İletişime Geçebilirsiniz . 

YASAR KUCUKASLAN - 0-537-989-66-43 Kargoya Veriliş
:
Saat 15:00 ' a Kadar Gelen Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir .
Kargo Firması
:
Aras Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Konya
Teslimat Detayları
:

Hergün Saat 15:00 ' a Kadar Gelen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir . ( Hafta Sonları 12:00'a Kadar ) 15:00 ' dan Sonra Gelen Siparişler O Günü Takip Eden İlk İş Günü İçerisinde Kargoya Verilir . En Geç 3 Gün İçerisinde Siparişiniz Elinize Ulaşmış Olacaktır . Verdiğiniz Sipariş Kargoya Verildikten Sonra Sipariş Verirken Bizlere İletmiş Olduğunuz Telefon Numara ve/veya e-mail Adresinize ARAS KARGO TAKİP NUMARASI Gönderilecektir . Bu Takip Numarası İle Aras Kargo Web Sitesi Üzerinden Sipariş Ve Kargo Takibi Yapabilirsiniz . Olaki Oluşacak Olan Aksaklık Yada Hataları Firma Yetkilimize İletmenizi Önemle Rica Ederiz . 

FİRMA YETKİLİSİ - ( YASAR KUCUKASLAN - 0 537 989 66 43 )   

İade/İptal Detayları
:
Teslim Alındıktan İlk 3 Gün İçerisinde İade/Değişim Yapılabilir Fakat * PARÇALARI SÖKÜLMÜŞ * HASAR GÖRMÜŞ * KULLANILMIŞ * KULLANICI HATALARI ( örn. Ürün Montajı Yapılırken Yanlışlıkla Kırılmış , Çatlamış Vb. Hatalar ) İade Ve Değişim Kapsamı Dışında Kalmaktadır . Saygılarımızla ... BİRLİK ÇİFTLİK EKİPMANLARI
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten